rfid rfid etiketleri rfid sistemleri rfid teknolojileri rfid uygulamaları

Rfid Yazılımları

DTB Yazılım tarafından geliştirilen tüm RFID yazılımları ve mobil uygulamalar, ERP sistemlerine entegre edilebilmektedir. Değişik sektörlerde kullanılan uluslararası ve yerli yazım markalarıyla bir çok proje ortak çalışma sağlanmıştır.

Sektörel tecrübe deneyimlerimizle, müşterilerimizin iş süreçlerine katkı sağlıyoruz. Farklı bakış açıları ve modellemeler ile, kurulacak olan sistemin verimliliği maksimum düzeye çıkarılıyor. Süreç ve ihtiyaç  analizleri ile tecrübemizin harmanlanmasıyla, en ideal çözüme ulaşıyoruz.

Özellikle RFD sistemleri üzerine geliştirdiğimiz yazılımlar tamamen işletmenize özel ve çözüm içeren yazılımlardır. İhtiyaçlarınıza ve süreçlerinize göre analizler yapılarak, en doğru model tespit edilir. Mevcutta kullanmakta olduğunuz muhasebe veya ERP yazılımlarınızda ki bütünlük ve database yapısı korunur. Mevcut sisteminize herhangi bir direk müdahalede bulunmayız. Tamamen size özel geliştirdiğimiz yazılım çözümümüz üzerinde geliştirmeler yapılır. Süreçleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda yazılım gerçekleşir. Mevcut ERP yazılımlarınızla sadece haberleşme protokolleri üzerinden iletişim kurarak ve veri alış verişi sağlayarak entegrasyonu sağlarız. Buradaki süreç ve yöntem tarafınızdan onay alınarak ve mevcut yapınıza en uygun şekilde dizayn edilir.  Firmanızın belirlemiş olduğu standartlara tamamen uyulur, belirlenen çerçevede veri akışı sağlanır.

ERP platformunda yapamadığınız ve geliştirmek için zaman ve kaynak harcayacağınız noktada, özel yazılım çözümlerimiz devreye girer. İhtiyaçlarınıza ve iş süreçlerinize göre tasarlanan kullanıcı dostu menü yapısıyla, zaman ve hız kazanırsınız. El terminalleri ve mobil cihazlar sayesinde, mobil olarak bir çok işleminizi sahada yapabilme şansına sahip olursunuz. Dokunmatik Panel PC ler üzerinde geliştirdiğimiz menüler ve fonksiyonlar ile, üretim sahasından canlı bilgi girişi ve personelden veri toplanmasını sağlayabilirsiniz. Dijital dönüşüm vazgeçilmez parçası olan üretim ekipmanlarından veri okuyarak ve yazılımlarımızla entegrasyonlarını sağlıyoruz.

DTB tarafından geliştirilmiş ve bir çok sektöre  uyum sağlayan yazılım çözümlerimiz şöyle örnekleyebiliriz;

RFID Depo Giriş Çıkış Sistemi – RFID Palet Takip Sistemi – RFID Yükleme Rampası Kontrol Sistemi

RFID Tünel Okuma Sistemi – RFID Demirbaş ve Envanter Yönetim Sistemi – RFID Hızlı Sayım Programı

El Terminali Sipariş Toplama Programı – El Terminali Sevkiyat ve Mal Kabul Programı

El Terminali Sayım Programı

www.rfid-urunler.com

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Detaylı bilgi almak için formu doldurabilirsiniz.

    Gönder