Teknik Servis Hizmetleri

25 yılı aşkın bilgi birikimimiz ile projelerimizdeki yaklaşımımız ile müşterilerimizin teknik servis hizmetlerini de organize etmekteyiz. Bu noktada, konusunda uzman ve profesyonel teknisyen kadrosuna sahip anlaşmalı profesyonel Teknik Servis Firmamız ile servis hizmetlerini vermekteyiz. TSE ve ISO standartlarında hizmet veren anlaşmalı teknik servisimizde, en kaliteli onarım hizmeti verilmekte ve müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. En kısa sürelerde, uygun fiyat ve hızlı servis anlayışı ile, müşterilerimizin saha operasyonları kesilmeden hizmet verilmektedir. Online servis raporlamaları ile, güncel ve hızlı bir şekilde cihazlarınızın son durumları anında raporlanmaktadır.

El terminali ve barkod yazıcı üreticisi birçok markanın , güncel veya üretimden kalkmış tüm modellerine yedek parça tedariki ve teknik servis hizmeti hizmet verilmektedir. Bu anlamda, ulusal ve yerel birçok lider firmanın, kullanmakta oldukları el terminalleri ve barkod yazıcılarına DTB güvencesi ve profesyonel yaklaşımıyla hizmet verilmektedir. 

Telefon Desteği

Mobil teknolojiler ve ağ sistemleri konusunda uzman, Yetkili Servis Personelimiz ile, sorunlarınızın çözümünde ve destek taleplerinizde size bir telefon kadar yakınız.

Uzaktan Destek

Uzaktan İzleme ve Yardım kapsamında gerekli uygulamalar ile mesafe ve ortamdan bağımsız bağımsız olarak, sisteminize, izniniz dahilinde bağlantı yaparak , sorunun yerinde çözümünü sağlarız.

Müşteri Yerinde Destek

Satışını yaptığımız birçok ürünün, operasyonunuzun durmaması için yerinizde onarılması veya bakım ve kontrollerinin yapılması gerekebilmektedir. Konusunda uzman ve çözüm odaklı Yetkili Servis Personeli ile çözüm üretmek için yanınızdayız.

 Teknik Servis Onarım Sürecimiz

 

Arızalı ürünlerin kargo ile Anlaşmalı Servisimize gönderilmesi.

 

Arızalı ürünlerin servisimize ulaşımından sonra, olası garanti sorgulamaları yapılır ve  teknik servis programına kaydı girilir.

 

Alanında uzman ve üretici eğitimi almış sertifikalı teknisyenlerimiz tarafından cihazların incelemeleri ve arıza tespitleri yapılır.

 

Arıza tespiti sonrası, arızanın detay bilgisi ve yapılacak işin bütçesi bir onay formu vasıtasıyla ürün sahibine bildirilir.

 

Müşteri onayı alınması sonrasında cihaz onarılır. Onarım onayı verilmeyen cihaz geri gönderim için ayrılır.

 

Müşteri onayı alınan ve onarımı tamamlanan cihazlar, gönderim öncesi kalite kontrol ve teste tabi tutulur.

 

Kalite kontrol aşamasını tamamlayan ve arızası giderilmiş olan cihazlar, fatura işlemleri de tamamlanarak kargo ile sevk edilir.

 

***Onarım ve yedek parça değişim hizmetlerimiz, 6 ay garantilidir.