rfid rfid etiketleri rfid sistemleri Uncategorized

Zebra Perakende Çözümleri

Dünya teknoloji devi Zebra, EMA50 adinı verdiği  robotunun tanıtımını yaptı. Özellikle perakende mağazalarda boy gösterecek robot teknolojisi şimdiden heyecan uyandırdı.

EMA50 mobil otomasyon sistemine sahip Smart Sight, mağazada perakende satış operasyonlarını iyileştirmek için tasarlanmış abonelik tabanlı bir robotik çözüm olarak karşımıza çıkıyor. SmartSight raflardaki stok seviyelerini, fiyat tutarsızlıklarını ve planogrom sorunlarını tanımlamak için, Zebra’nın EMA50 kurumsal mobil otomasyon sistemin robotik yeteneklerini kullanacak. Sisteme bağlı mobil cihazlar ile tam uyumlu ve bilgi paylaşan özelliği ile, operasyonlara hız ve derinlik katacak.

Sistem mağaza raflarını düzenli olarak tarayarak, çalışanlara ve departman yöneticilerine anlık ve güncel veriler iletecek. Raf düzeni ile ilgili görsel datalar, azalan stoklar ve promosyonlar hakkında bilgi akışları sağlayacak. Mağaza personeli ve idarecileri, zamanlarının büyük bir kısmını raf düzeni ve anlık stoklara ayırmak yerine, müşterilerine ayıracaklar. Böylelikle, mağazalardaki verimlilik en üst düzeye çıkarken, müşteri ihtiyaçları ve gereksinimlerine daha fazla konaklanabilinecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Detaylı bilgi almak için formu doldurabilirsiniz.

    Gönder