rfid rfid etiketleri rfid sistemleri rfid teknolojileri rfid uygulamaları

Zebra MC3300X

Hafif ve Sağlam… O bir Performans Canavarı…

Zebra mobil bilgisayar ailesinin bir sonraki evrimi olan MC3300x, günümüzün ihtiyaç ve talepleri üzerine, e-ticaret odaklı ekonomisinin giderek artan gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmıştır.

Tabanca / tabanca, taret ve düz atıcı olmak üzere üç uygun form faktöründe bulunan MC3300x, amaca uygun bir ergonomik tasarım, depo raflarının üstündeki barkodları kolayca yakalayan genişletilmiş bir tarama seçeneği ve ileri teknoloji sunar. Üstün teknolojisi ve kullanım kolaylığı ile,  çalışanların her gün daha fazlasını yapmalarına yardımcı olur.

Müşterilerin Android’e geçişini kolaylaştıran MC3300x, en yeni, en güçlü ve güvenli Android 10 mimarisinin yanı sıra, en gelişmiş ve en güncel işlem gücü olan Qualcomm SD660 platformuna sahiptir.

Üç vardiyaya kadar güç sağlayan yüzde 35 daha büyük kapasiteli bir pile sahip olan bu üç model, düşme, takla ve sızdırmazlık için daha fazla güvenilirlik sunar. MC3300x, MC33 / MC32 aksesuar eko sistemiyle geriye dönük uyumluluk da sağlar ve en yeni mobil teknolojilere uygun maliyetli bir yükseltme sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Detaylı bilgi almak için formu doldurabilirsiniz.

    Gönder