rfid rfid etiketleri rfid sistemleri rfid teknolojileri rfid uygulamaları

Zebra MC3390XR Rfid El Terminali

GÜÇLÜ BİR ANDROİD PLATFORMUNA SAHİP, SINIFININ EN İYİSİ RFID OKUMA MENZİLİ

Yeni nesil uzun menzilli RFID okuyucuları sunuyoruz. MC3390xR entegre uzun menzilli el tipi UHF/RAIN RFID okuyucu, envanter yönetimi, sipariş karşılama, çapraz sevkiyat ve daha fazlasına yeni bir verimlilik ve doğruluk düzeyi getiriyor. Kanıtlanmış hafif ve ergonomik tasarımlı MC3300R ailesine Zebra’nın en yeni, en güçlü ve güvenli Android mimarisiyle sahip olun. Ultra güçlü işlemci, entegre NFC okuyucu ve %35 daha büyük kapasiteli pil, görev hızını ve kullanım kolaylığını artırır. Entegre uzun menzilli anteni sınıfının en iyisi okuma menziline sahiptir ve daha yüksek verim sunar; böylece envanter sayımları daha hızlı ve hatasız yapılabilir. Zebra’nın özel, dayanıklı tasarımına sahip olan MC3390xR, yarı endüstriyel ortamlarınız için üretilmiştir. MC3330xR’nin güçlü bilgisayar platformunu, büyük dokunmatik ekranını ve fiziksel klavyesini kullanan, anlaşılması ve kullanımı kolay Android uygulamalar oluşturabilirsiniz.

Tüm filo uygulamalarınızı EMDK ve RFID SDK Xamarin ile kolaylaştırın

Xamarin’in çapraz gelişim platformu, Android cihazlarına hızlı ve güzel uygulamalar geliştirilmesi için, geliştiricilerin C# becerilerini ve araçları kullanabilmesini sağlar. Zebra RFID SDK ve EMDK Xamarin ile MC3330xR cihazınızın sunduğu tüm gelişmiş kurumsal özellikleri Xamarin uygulamalarına kolayca aktarın. Daha hızlı ve ekonomik geliştirme döngüleri için, EMDK kitimiz kurumsal uygulama tasarımını sadeleştirirken, RFID SDK Xamarin kitimiz, MC3330xR’deki diğer Zebra cihazları için geliştirdiğiniz RFID uygulamalarını kullanmanızı sağlar.

Sınıfının en iyisi RFID okuma menzili ve hatasızlık

Entegre uzun menzilli anteni RFID etiketlerini 18,2 m mesafeden okuyabilir; en yakın rakibinden %200 daha uzaktan. Bu güvenilir, uzun menzilli RFID Performansı daha sık ve daha hatasız envanter sayımı yapılmasını sağlar, böylece üretim bölümünüzü, arka odanızı ve dağıtım envanterinizi daha iyi yönetin.

Daha fazla hatasızlık sunan üstün hassasiyet

Zebra’nın yüksek performanslı ASIC radyo teknolojisi sınıfındaki diğer cihazlardan %25 daha hızlı ve %40 daha hatasız okuma oranına sahiptir.

Ortak bir platform ile uygulama geliştirmeyi kolaylaştırın

Tedarik zincirinizde diğer Zebra RFID el tipi okuyucular kullanıyorsanız, uygulama geliştirme sürecini tek bir yazılım geliştirme kiti ile düzene koyabilirsiniz. Farklı bir uygulama geliştirme çerçevesi öğrenmek veya bir uygulamayı yeniden yazmak gerekmez; MC3390xR, MC3330xR, MC3390R, MC3330R, RFD2000 ve RFD8500 RFID Kızağı için aynı RFID SDK’yı kullanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Detaylı bilgi almak için formu doldurabilirsiniz.

    Gönder