rfid rfid etiketleri rfid sistemleri rfid teknolojileri rfid uygulamaları

ZEBRA RFD90 UHF RFID GUN

Çok Yönlü ve Geleceğe Hazır

Etkili ve güvenilir RFD90 Ultra Dayanıklı UHF RFID Kızaklarımızla müşterilerinizin tedarik zincirlerini hareket ettirmelerine ve daha fazla varlık ve envanteri takip etmelerine yardımcı olun. Çok çeşitli zorlu ortamlarda güvenilir bir şekilde çalışacak şekilde tasarlanan RFD90, geleceğe yönelik uyarlanabilirlik için tasarlanmıştır ve yönetimi basitleştirmek ve kullanılabilirliği genişletmek için kablosuz bağlantı sağlar.

Dayanıklı RFD90 Kızaklarımız, üretim, nakliye ve lojistik ortamları dahil olmak üzere çok çeşitli zorlu koşullarda günlük kullanıma dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Ultra dayanıklı tasarımlar, beton yüzeylere bir buçuk metreye kadar düşmeler için test edilmiştir ve IP65’e (sprey) ve IP67’ye (tam daldırma) kadar endüstriyel sınıf IP derecelendirmeleriyle toza ve suya karşı yalıtılmıştır.

Saniyede 1.300 etiketlik sektör lideri okuma hızıyla RFD90 Kızaklarımız, hızlı envanter sayımlarına ve artırılmış iş akışı doğruluğuna olanak tanır. Ultra hassas, öğe bulma modu, çalışanların kritik öğeleri hızlı ve kolay bir şekilde bulmasına yardımcı olur. Kullanıcı tarafından programlanabilen üç işlevli tetik, RFID okuma, barkod tarama ve kullanıcı iş akışlarının taleplerine uygun diğer özelliklere kolay erişim sağlar. Üstün ergonomi, çalışanların daha iyi konfor yaşamasını sağlar ve daha fazla üretkenlik sağlar.

Zebra eConnex™ adaptörleri, kullanıcıların çok çeşitli dayanıklı Zebra mobil bilgisayarları monte etmesine olanak tanırken, OtterBox uniVERSE adaptörü birçok üçüncü taraf akıllı telefon için destek sağlar. Tümleşik Bluetooth® 5.3 kablosuz özelliği, hemen hemen tüm Android™, iOS veya Windows® cihazlarına bağlanır ve yerleşik Wi-Fi 6, kızakta mobil bilgisayar olmadığında veya kablosuz (OTA) cihaz yönetimine izin verir. akıllı telefon bağlı.

https://www.zebra.com/content/dam/zebra_new_ia/en-us/solutions-verticals/product/RFID/hand-held_reader/rfd90/spec-sheet/rfd90-uhf-rfid-sled-spec-sheet-en-us.pdf

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Detaylı bilgi almak için formu doldurabilirsiniz.

    Gönder