rfid rfid etiketleri rfid sistemleri rfid teknolojileri rfid uygulamaları

Zebra Savanna™

ZEBRA SAVANNA™ İLE SIRADAKİ EN İYİ HAMLENİZİ KEŞFEDİN

Zebra Savanna bulut veri platformu, gerçek zamanlı uç verileri toplayarak ve analiz ederek yeni nesil uygulamaları destekleme ve çalışanlara gerçek zamanlı olarak en iyi eylem rehberliğini sunan gerçeklik sistemleri yaratma yoluyla, eyleme dönüştürülebilir iş akışı içgörüleri sunar. Zebra Savanna, mevcut donanım, yazılım ve veri ekosistemlerini kesintisiz bir şekilde bir araya getirerek iş dijitalleştirme ve otomatikleştirme süreçlerini destekler.

Ayrıca, Zebra Savanna’nın açık, birleşik API’leri ve geliştirici araçları kolay ve hızlı bir şekilde güvenli ve ölçeklenebilir dijital hizmetler oluşturmak için kullanılabilir. Zebra Data Services, Zebra Savanna’nın katma değerli API katmanı iş ortakları ve geliştiricilerin uygulama geliştirme, tasarlama ve hızlıca kurmasını sağlayarak Zebra’nın çok ötesinde bir iş ortağı ve geliştirici ekosistemi oluşturur ve müşterilerinin işletmelerini dönüştürmelerine yardımcı olur.

Zebra Savanna, veri sorunlarınızı çözerek ve işletmenizin çalışma şeklini dijital olarak değiştirerek daha fazla verimlilik ve karlılık elde etmenize yardımcı olmayı amaçlayan bir dizi Zebra kurumsal uygulaması ve çözümünün temelidir.

ZEBRA DATA SERVİCES™

Zebra Data Services, veri sorunlarınızı çözerek ve işletmenizin çalışma şeklini dijital olarak değiştirerek daha fazla verimlik ve karlılık elde etmenize yardımcı olmayı amaçlayan bir dizi kurumsal uygulamanın temelidir.

Zebra Data Services bulut tabanlı, birleşik API’ler sunarak güvenli, ölçeklenebilir dijital uygulamaları hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmanıza destek olur.  Zebra Savanna™’nın zenginleştirilmiş API katmanı niteliğinde olan Zebra’nın devrim yaratan veri zekası platformu Zebra Data Services, Zebra Savanna’nın çoklu uç cihazlardan topladığı ve analiz ettiği içgörü ve verileri ortaya çıkararak, gerçek zamanlı yönlendirme ve içgörüler sunan veri destekli ortamlar yaratır.

SMARTPACK™ TREYLER

YÜKLEME İŞLEMLERİNİZE YENİ BİR AÇIDAN BAKIN

Yükleme alanınızdaki her bir treylerin içini, aynı anda, gerçek zamanlı olarak görebildiğinizi düşünün. Yakıt tüketimini azaltmak için yük alanını nasıl en üst düzeye çıkarabileceğinizi, işinizi hızlandırmak için darboğazları nasıl en aza indirebileceğinizi ve iş tatmini ve güvenliğini artırmak için performansı nasıl iyileştirebileceğinizi anında bilirdiniz. Artık, nakliye ve lojistik müşterilerine yükleme işlemlerine gerçek zamanlı operasyonel izlenebilirlik kazandıran çığır açan bir yük planlama çözümü olan Zebra’nın SmartPack™ Treyler ürünü ile bu vizyoner izlenebilirliği elde edebilirsiniz.

SmartPack Treyler, yük yoğunluğu, treyler doluluğu, yük kalitesi, devam eden yüklemeler ve duvardan duvara profiller ve görüntüler gibi verileri toplayarak yükleme işlemlerinizi dönüştürür ve böylece kuruluşlara en üst seviyede performans ve karlılık elde etmelerini sağlayacak benzersiz bilgiler sunar.

PERAKENDE İÇİN ZEBRA SMARTLENS™ VARLIK İZLENEBİLİRLİĞİ

Mağazanızda olup bitten her şeyi gerçek zamanlı olarak görebilseniz, satışları en üst düzeye çıkarmak; kayıpları ve operasyon maliyetlerini en aza indirgemek ve müşteri hizmetlerini yepyeni bir düzeye çıkarmak için gereksinim duyduğunuz bütün bilgilere sahip olurdunuz. Şimdi Zebra’dan Perakende için SmartLens Varlık İzlenebilirliği ile bu vizyoner izlenebilirliği elde edebilirsiniz.

Perakende için SmartLens mağazanızın tamamını; ürünler ve varlıklar dahil mağazanızdaki her şeyin konumunu ve hareketini otomatik olarak tespit eden ve kaydeden ve bu verileri gerçek rekabet avantajı sağlayan okunması kolay işlem yapılabilir bilgilere dönüştüren akıllı bir mağaza haline getirir.

Sonuç? Stok dışı kalma durumları ve stok fazlalarını ortadan kaldırmak, satış kaybını önlemek, mağazada teslim için online siparişleri çabucak gerçekleştirmek, potansiyel hırsızlıkları ürünler mağazadan çıkmadan tespit etmek ve durdurmak için gereksinim duyduğunuz envanter izlenebilirliği. Perakende için SmartLens ile mağazanız akıllı bir mağaza olsun — yalnızca Zebra’dan.

Perakende için Zebra SmartLens, amaca göre tasarlanmış RFID sensörleri, SmartLens veri analizi motoru ve SmartLens uygulamalarından oluşur. Bu çözümde çok sayıda katman bulunsa da mevcut teknoloji mimariniz ve altyapınıza kolayca entegre olmak üzere tasarlanmıştır.,

ZEBRA MOTİONWORKS™ KONUMLANDIRMA ÇÖZÜMLERİ

Yalnızca çalışanlarınızın güvenliğini artırmaya ve üretim hattınızı düzene koymaya yardımcı olmak ve varlıklarınız ile envanterinizin konumunu otomatik olarak algılamakla kalmayıp, aynı zamanda verimlilik ve etkinliği arttırmanıza ve işletmenizi büyütmenize olanak tanıyan konumlandırma çözümleriyle rekabet avantajı elde edin. Zebra MotionWorks™, işinizi performans açısından optimize edebilmeniz için size işleme dönüştürülebilir bilgiler sunar.

Bağlı uç teknolojilerinde yaklaşık 20 yıldır inovasyon yaratma ve algılama, etiketleme ile mobilite ürünleri dahil olmak üzere, veri toplamak için komple bir donanım yelpazesi uygulama deneyimi ile, Zebra’nın küresel erişimi, rekabet avantajı sağlamak amacıyla gerçek zamanlı konumlandırma sistemleri ve izlenebilirlik çözümleri için bize güvenen bir dizi Fortune 500 şirketini içerir. Zebra Technologies, Dünya Çapında İç Mekan Konumlandırma Hizmetleri için Gartner’in Magic Quadrant’ında (Ocak 2018) bir Vizyoner olarak tanımlanmıştır.* Kuruluşunuz için nasıl içgörü dolu ve başarılı çözümler sunabileceğimizi öğrenin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Detaylı bilgi almak için formu doldurabilirsiniz.

    Gönder