Hakkımızda

 

DTB Digital, RFID Sistemleri ve Depo Otomasyon Sistemleri üzerine uzmanlaşmış ve sadece bu alanda çözümler geliştiren teknoloji danışmanlığı şirketidir ve Dijital Dönüşüm odaklıdır. Şirket kurucuları ve danışmanları; yirmi yılın üzerinde sektör deneyimine sahip,    mühendis kökenli profesyonellerden oluşmaktadır. Firmalara en iyi çözümleri sunmayı hedeflemiştir. 

DTB Digital, stratejik iş ortaklarıyla birlikte ülke çapında danışmanlık ve projelendirme hizmeti vermektedir. Yerel ve ulusal birçok firmada,      özel yazılım ve donanım projeleri gerçekleştirmiştir. Ağırlıklı olarak  imalat sanayi, tekstil ve perakende sektörlerine yönelik yazılım çözümleri geliştirmektedir. RFID uygulamaları, yeni nesil mağazacılık çözümleri ve mobil uygulamalar alanlarında bir çok başarılı proje hayata geçirilmiştir. 

Misyon ve Vizyonumuz

 

Dünyada gelişen son teknolojilerin, müşterilerimizin süreçlerinde uyarlanmasını sağlamak en önemli görevlerimizdendir. Gelişen operasyon süreçleri ve izlenebilirliğin önemiyle beraber, işletmelerin  otomasyon süreçlerinin dijitalleşmesini sağlayarak maliyetlerini azaltmak ve karlılıklarını arttırmak en temel misyonumuzdur. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına anahtar teslim çözümler üreterek, tek noktadan hizmet felsefesiyle çalışmalarımıza ara vermeden devam etmekteyiz.

Detaylı bilgi almak için formu doldurabilirsiniz.