Hakkımızda

 

DTB Digital, Rfid Teknolojileri ve Depo Otomasyon Sistemleri üzerine uzmanlaşmış, ağırlıklı olarak bu alanda çözümler geliştiren teknoloji danışmanlığı şirketidir. Şirket kurucuları ve danışmanları; 25 yılın üzerinde sektör deneyimine sahip, mühendis kökenli profesyonellerden oluşmaktadır. Firmalara en yeni teknolojileri uyarlamayı prensip edinerek, dijital dönüşüm odaklı olarak yoluna devam etmektedir. Yeni nesil OT/VT donanımları ve otomasyon yazılımları ile, müşterilerinde uçtan uca çözüm sunmaktadır.

DTB Digital, stratejik iş ortaklarıyla birlikte ülke çapında danışmanlık ve projelendirme hizmeti vermektedir. Yerel ve ulusal birçok firmada, Rfid ve barkodlu otomasyona yönelik başarılı projelerine imza atılmıştır. Ağırlıklı olarak imalat sanayi, tekstil ve perakende sektörlerine yönelik donanım ve yazılım çözümleri geliştirmektedir. Rfid uygulamaları, yeni nesil mağazacılık çözümleri ve mobil uygulamalar alanlarında bir çok başarılı proje hayata geçirilmiştir. 

Dünyada gelişen son teknolojilerin, müşterilerimizin süreçlerinde uyarlanmasını sağlamak en önemli görevlerimizdendir. Gelişen operasyon süreçleri ve izlenebilirliğin önemiyle beraber, işletmelerin  otomasyon süreçlerinin dijitalleşmesini sağlayarak maliyetlerini azaltmak ve karlılıklarını arttırmak en temel misyonumuzdur. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına anahtar teslim çözümler üreterek, tek noktadan hizmet felsefesiyle çalışmalarımıza ara vermeden devam etmekteyiz.

İş Ortaklarımız

 

Konusunda uzman, birçok başarılı proje imza atmış firma ve markalarla birlikte hareket ediyoruz. Projelerimiz tek bir noktadan ve koordine bir şekilde yönetilirken, arka tarafta çok büyük bir deneyim ve ekip çalışması mevcuttur. 

partner

Uzmanlıklarımız

 

Dtb Dijital, Rfid  sistemleri üzerine uzmanlaşmıştır. Rfid Sistemleri üzerine teknik yeterlilik  ve satış uzmanlığı sertifikalarımız mevcuttur. Şirketimiz, Zebra markasının Rfid Sistemleri üzerine  uzmanlaşmış sayılı firmalarından birisidir. 

zebra logo
Detaylı bilgi almak için formu doldurabilirsiniz.