Hakkımızda

DTB Digital, Rfid Teknolojileri ve Depo Otomasyon Sistemleri üzerine uzmanlaşmış, ağırlıklı olarak bu alanda çözümler geliştiren teknoloji danışmanlığı şirketidir. Şirket kurucusu ve danışmanları, 25 yılın üzerinde sektör deneyimine sahip mühendis kökenli profesyonellerden oluşmaktadır. Firmalara en yeni teknolojileri uyarlamayı prensip edinerek, dijital dönüşüm odaklı olarak yoluna devam etmektedir. 

DTB Digital, stratejik iş ortaklarıyla birlikte ülke çapında danışmanlık ve projelendirme hizmeti vermektedir. Yerel ve ulusal birçok firmada, Rfid ve Otomasyon Sistemleri üzerine bir çok başarılı projeye imza atılmıştır. Ağırlıklı olarak imalat sanayi, lojistik, tekstil ve perakende sektörlerine yönelik çözümler geliştirmektedir. 

Dünyada gelişen son teknolojilerin, müşterilerimizin süreçlerinde uyarlanmasını sağlamak en önemli görevlerimizdendir. Gelişen operasyon süreçleri ve izlenebilirliğin önemiyle beraber, işletmelerin  otomasyon süreçlerinin dijitalleşmesini sağlayarak maliyetlerini azaltmak ve karlılıklarını arttırmak en temel misyonumuzdur. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına anahtar teslim çözümler üreterek, tek noktadan hizmet felsefesiyle çalışmalarımıza ara vermeden devam etmekteyiz.

İş Ortaklarımız

DTB Digital konusunda uzman, birçok başarılı proje imza atmış firma ve markalarla iş ortaklığı yapmaktadır. Projelerimiz tek bir noktadan ve koordine bir şekilde yönetilirken, arka tarafta büyük bir deneyim ve ekip çalışması mevcuttur. Alanlarında uzaman iş ortaklarımız ile, firmalara en uygun çözümler üretiriz.

partner

Uzmanlıklarımız

DTB Digital, Zebra markasının Rfid Teknolojileri üzerinde  uzmanlaşmış sayılı firmalarından birisidir. Zebra Rfid Sistemleri ile ilgili teknik yeterlilik  ve satış uzmanlığı sertifikalarımız mevcuttur.

zebra logo