Yazılım Çözümleri

DTB Yazılım tarafından geliştirilen tüm Rfid yazılımları ve mobil uygulamalar, ERP sistemlerine entegre edilebilmektedir. Değişik sektörlerde kullanılan uluslararası ve yerli yazım markalarıyla bir çok proje ortak çalışma sağlanmışır.

Özellikle Rfid sistemleri üzerine geliştirdiğimiz yazılımlar tamamen işletmenize özel ve çözüm içeren yazılımlardır. İhtiyaçlarınıza ve süreçlerinize göre analizler yapılarak, en doğru model tespit edilir. Mevcutta kullanmakta olduğunuz muhasebe veya ERP yazılımlarınızda ki bütünlük ve database yapısı korunur. Mevcut sisteminize herhangi bir direk müdahalede bulunmayız. Tamamen size özel geliştirdiğimiz yazılım çözümümüz üzerinde geliştirmeler yapılır. Süreçleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda yazılım gerçekleşir. Mevcut ERP yazılımlarınızla sadece haberleşme protokolleri üzerinden iletişim kurarak ve veri alış verişi sağlayarak entegrasyonu sağlarız. Buradaki süreç ve yöntem tarafınızdan onay alınarak ve mevcut yapınıza en uygun şekilde dizayn edilir.  Firmanızın belirlemiş olduğu standartlara tamamen uyulur, belirlenen çerçevede veri akışı sağlanır.

ERP platformunda yapamadığınız ve geliştirmek için zaman ve kaynak harcayacağınız noktada, özel yazılım çözümlerimiz devreye girer. İsteğinize ve süreçlerine göre tasarlanan kullanıcı dostu menü yapısıyla, zaman ve hız kazanırsınız. El terminalleri ve mobil cihazlar sayesinde, mobil olarak bir çok işleminizi sahada yapabilme şansına sahip olursunuz. Dokunmatik Panel PC ler üzerinde geliştirdiğimiz menüler ile, üretim sahasından canlı bilgi girişi ve personelden veri toplanmasını sağlayabilirsiniz.

Rfid Tünel Okuma Sistemi

Rfid Demirbaş ve Envanter Yönetim Sistemi

Rfid Hızlı Sayım Programı

Rfid Depo Giriş Çıkış Sistemi

Rfid Palet Takip Sistemi

Rfid Yükleme Rampası Kontrol Sistemi

Beacon BLE

Personel Lokasyon Takibi

Servis Araçları Yönetimi

Demirbaş İzleme

Mobil Sipariş Toplama Programı

Mobil  Sevkiyat ve Mal Kabul

Mobil Sayım Programı

ERP Entegrasyonları

Zebra Rfid Uygulama Araçları